Chceli by ste navštíviť Toskánsko
s vašou rodinou a užiť si pravú taliansku "La Dolce Vita", ale vôbec netušíte kde začať? 

Ste na správnom mieste! Ukážem vám, ako na to, pretože Toskánsko ešte nikdy nebolo tak na dosah ruky ako je práve v tomto momente. A je to jednoduchšie než ste si mysleli!

Toskánsko s deťmi je úžasné

Kedysi som si aj ja myslela, že Toskánsko je len samé víno, umenie a gurmánske zážitky, a že to s deťmi nejde veľmi dokopy. Až keď som sa v roku 2013 sama stala mamou, začala som si všímať všetky úžasné možnosti, ktoré táto krajina pre rodiny s deťmi ponúka. Začala som skúmať a hľadať také miesta, kde budú maximálne spokojní všetci členovia rodiny: my rodičia a predovšetkým naše deti. 

V Toskánsku žijem trvalo už 10 rokov, a z toho 8 rokov som sama mamou. Za ten čas som mala veľa príležitostí preskúmať (takmer) všetky kúty Toskánska a vybrať a odporúčať vám tie, ktoré mi najviac prirástli k srdcu a kde sme sa celá rodina cítili komfortne. 

So synom cestujeme v podstate úplne od narodenia a tieto cesty nám vždy otvorili úplne nové obzory. Cestovanie je pre nás všetkých dôležitou a nenahraditeľnou súčasťou života a som neskutočne vďačná, že môžem žiť v krajine, ktorá má toľko možností. More, hory, kultúra, umenie, zábavné parky, kvalitné jedlo a gurmánske zážitky... A to všetko sa dá skĺbiť aj s deťmi, pretože tie sú tu v Taliansku všade mimoriadne obľúbené.  Odvážim sa tvrdiť, že Toskánsko je jednou z najviac "kidsfriendly" krajinou, ktorú poznám. 

Poďte so mnou do Toskánska spolu s deťmi

Po Toskánsku s deťmi je môj prvý e-book, v ktorom vám predstavím tak trochu iné Toskánsko. Ukážem vám túto krajinu z pohľadu mamy, ktorá rada cestuje a hľadá všetko možné aj nemožné, aby svojmu synovi ukázala krásy tohto kraja. Sami máme malý rodinný hotel, v ktorom sme veľmi baby a kids friendly, takže moje nároky na výber správneho miesta, či už na výlet, alebo na prenocovanie, sú vždy veľmi vysoké.

V mojom e-booku sa dozviete, kam ísť v Toskánsku s deťmi na dovolenku a kedy je na to najideálnejšie obdobie. Dočítate sa o mieste, kde žijem a čo toto miesto pre rodiny s deťmi ponúka. Predstavím vám tie najkrajšie miesta, ktoré mám odskúšané na vlastnej koži. Poradím vám, kde sa ubytovať, kam ísť na výlet alebo za výborným talianskym gurmánskym zážitkom spolu s vašimi detičkami. Okrem základných informácií o krajine a možnostiach cestovania v nej sa dozviete aj to, ako to tu funguje naozaj a bližšie sa zoznámite
so životným štýlom pravých Talianov. 

Len v tomto e-booku nájdete tipy na konkrétne kidsfriendly ubytovania a reštaurácie, ktoré mám osobne odskúšané a ktoré môžem s radosťou odporúčať ďalej. V časti o vnútrozemí spoznáte najkrajšie toskánske mestá a prečítate si zaujímavé tipy, čo všetko sa tu dá absolvovať spolu s deťmi. V časti o pobreží nájdete okrem iného napríklad aj odporúčania na pláže vhodné pre deti, ktoré ja sama vyhľadávam a testujem už 8 rokov. 

V Toskánsku nájdete aj mnoho zábavných parkov a atrakcií pre deti, ktorým v mojom e-booku venujem špeciálnu kapitolu. V prípade, že vám takéto komerčné atrakcie nič nehovoria, tak
e-book obsahuje aj mnoho zaujímavých tipov na príjemné prechádzky či detské ihriská v tieni píniových hájov. 

Čo kúpou e-booku získate?

E-book Po Toskánsku s deťmi je jedinou publikáciou na celom československom trhu, ktorá sa podrobnejšie venuje tejto téme. Nie je to len ďalší turistický bedeker. Sú to starostlivo vybrané informácie , ktoré zbieram už 8 rokov a za ktorými si pevne stojím.

 • Ušetríte vzácny čas
  Bez zdĺhavého hľadania nájdete všetky potrebné informácie a konkrétne tipy na jednom mieste.
 • Vyhnete sa námahe
  Už nemusíte tráviť hodiny surfovaním po internete či zdĺhavou komunikáciou s cestovnými agentúrami. Všetko si pohodlne prečítate vo vašom telefóne, tablete alebo počítatači.
 • Budete mať prehľad
  Vďaka tomuto e-booku si urobíte lepšiu predstavu o Toskánsku a presvedčíte sa, či by táto krajina mohla byť ideálnou destináciou pre vašu dovolenku.
 • Spoznáte Toskánsko v kidsfriendly verzii
  Pri hľadaní vhodných miest myslím vždy v prvom rade na deti, aby ste si to tu aj vy mohli s celou rodinou užiť dosýta.
 • Pobavíte sa
  Okrem užitočných informácií prinášam aj vtipný náhľad do reality talianskeho života, a nad niektorými čudnými návykmi sa buď zasmejete, alebo vám možno poslúžia ako inšpirácia. Ani talianske deti to niekedy nemajú jednoduché 🙂
 • Objavíte úplne nové miesta
  Vďaka mojim tipom spoznáte miesta, o ktorých sa vám doteraz ani len nesnívalo a budete ich chcieť navštíviť osobne.
 • Budete mať tipy z prvej ruky
  V e-booku nájdete tipy na miesta, ktoré mám osobne vyskúšané a nahliadnete do tajných zákutí môjho milovaného Toskánska.

 

Premeňte svoj sen o Toskánsku do reality

Len si to predstavte. Po príchode do Toskánska odparkujete vaše auto medzi olivovníkmi a zatiaľ, čo vaše deti naboso behajú po zelenom trávniku, vy si na privítanie doprajete pohár skvelého toskánskeho vína. Ráno začnete pravým talianskym kapučínom a potom je už len na vás, či pôjdete na pláž, za pamiatkami, alebo si oddýchnete pri bazéne vašej usadlosti. Môžete sa túlať toskánskymi uličkami, alebo si v malej ospalej dedine na kopci dáte chutný obed s tradičnými dobrotami. Pred večerou nezabudnite na osviežujúci aperitív na promenáde pri mori alebo na malom námestí, kde vaše deti môžu voľne pobehovať so zmrzlinou v ruke.

 K tomu ako bonus nádherný západ slnka a za tým výborná večera v miestnej trattorii. Nie je to nádherná predstava? Presne takto môže vyzerať "La Dolce Vita".  Vaša dolce vita. 

Navštíviť Toskánsko s deťmi nebolo nikdy jednoduchšie

V mojom e-booku nájdete mnoho tipov na overené ubytovania, ktoré mám osobne odskúšané. Medzi inými však nájdete aj náš malý hotel na toskánskom pobreží, ktorý je len kilometer od mora a je to celoročne otvorená zelená oáza. Deti u nás najviac milujú detský bazén, ihrisko a zvieraciu farmičku. Ak pri voľbe ubytovania oceníte fakt, že tam nájdete aj slovenskú asistenciu, tak práve u nás vám rada so všetkým pomôžem. Tak vidíte? Toskánsko je k vám zas o krok bližšie. 

Koľko tento e-book stojí?

E-book "Po Toskánsku s deťmi " s bonusovými omaľovánkami, ktorý ihneď po zakúpení obdržíte priamo do vašej emailovej schránky si teraz môžete objednať za prázdninovú cenu:

15,00 EUR

Za cenu e-booku si v Toskánsku kľudne môžete dopriať napríklad pizzu v reštaurácii.

Ale len vďaka tomuto e-booku si ju dáte na takom mieste, kde sa budú cítiť dobre aj vaše deti a ako bonus k tomu môžete získať aj nádherný výhľad alebo nezabudnuteľný západ slnka pri mori. A to je vzácna pridaná hodnota.

E-book "Po Toskánsku s deťmi" totiž nie je len obyčajný turistický sprievodca. Je to 8 rokov skúseností z reálneho života našej mladej rodiny. Tým, že v Toskánsku sami vedieme malý hotel, tak sa aj pri výbere ubytovania či reštaurácie riadime dosť náročnými kritériami. To, čo odporúčam v tomto e-booku, mám odskúšané na vlastnej koži a vlastnom dieťati.                        

Aj preto si za výberom týchto miest stojím a s nadšením ich odporúčam aj vám. Záleží mi na tom, aby ste zažili pravé autentické Toskánsko aj vy, a aby ste si odtiaľto odniesli tie najkrajšie zážitky.

Pri tvorení tohto e-booku som strávila dlhé hodiny a dni hľadaním a testovaním rôznych miest. Vložila som do neho neskutočné množstvo energie a často som kvôli nemu nespala alebo som pri vymýšľaní jednotlivých kapitol nachodila stovky kilometrov po pobreží. Samozrejme, veľa sme sa aj nacestovali a poochutnávali možné aj nemožné, aby som vám priniesla tento výsledný produkt, ktorý je jedinečný a úplne originálny v každom zmysle.

Vy však nemusíte tráviť hodiny hľadaním informácií, pretože tipy na tie najkrajšie kidsfriendly miesta a návod na to, ako si užiť toskánsku dovolenku s deťmi som pre vás
s nadšením pripravila ja.
 Nájdete tu overené informácie a dokonca si s pomocou tohto
e-booku s ľahkosťou naplánujete vašu toskánsku dovolenku aj sami. 

Viem, že návšteva cudzej krajiny môže byť pre mnohých z vás strašiakom, ale s pomocou tohto e-booku sa lepšie vžijete do toskánskej reality a okrem toho tu máte aj mňa a ja vám s plánovaním a realizovaním vašej cesty rada pomôžem. 

V ankete na sociálnych sieťach mi až 94% opýtaných odpovedalo, že by Toskánsko s deťmi navštívili aj hneď. Je pre mňa dôležité, aby ste vedeli, že Toskánsko nie je len o víne a gurmánskych zážitkoch, a keď už, tak sa to vždy dá zrealizovať aj v kidsfriendly verzii.
Toskánsko ponúka plnohodnotné vyžitie pre celú rodinu. Moje 8-ročné skúsenosti s cestovaním po Toskánsku s deťmi vám podrobne opisujem na 64-och stránkach tohto e-booku. 

Cena e-booku "Po Toskánsku s deťmi" je

15,00 EUR vrátane DPH.

Je to príliš? Alebo príliš málo? Čo viem určite, že táto cena je len zlomkom hodnoty, ktorú kúpou môjho e-booku obdržíte. Dostane sa vám do rúk e-book s tými najoriginálnejšími tipmi a radami, aké nenájdete nikde inde na československom trhu. 

Naviac vám prezradím aj čo to z reálneho života v Toskánsku a dozviete sa zaujímavé informácie zo života domácich a ich životnom štýle, ktorý si aj vďaka tomuto e-booku môžete počas vašej dovolenky v Toskánsku ľahko osvojiť. 

Len v tomto e-booku nájdete reálne miesta, ktoré sú mnou overené a vyskúšané a budete si môcť naplánovať cestu po Toskánsku aj bez pomoci agentúr, čo by vás mohlo stáť aj oveľa viac, ako je cena môjho e-booku. Okrem toho máte k dispozícii uzavretú súkromnú facebookovú skupinu, kde sa môžete kedykoľvek pýtať, poradiť či pochváliť. 

Za 15,00 EUR si v Toskánsku možno zaplatíte pizzu za jednu osobu, ale po prečítaní môjho e-booku budete mať presnejšiu predstavu kde ísť, čo si tam dať a ako sa môžu prestravovať v Toskánsku aj vaše deti.

Možno si poviete, že tieto informácie si ľahko vyhľadáte aj zadarmo na internete. A áno, niečo tam určite nájdete. Ale len v tomto e-booku nájdete všetko na jednom mieste, dostanú sa k vám overené informácie od človeka, ktorý tu reálne žije, hovorí po taliansky a všetky spomínané miesta má osobne vyskúšané. Ušetríte si tým desiatky hodín surfovania po internete, a na miesto toho si môžete prísť rovno zasurfovať na toskánske pobrežie. 

A čo ak sa vám môj e-book nebude páčiť?

Čo ak zistíte, že tieto informácie pre vás nie sú prínosné? Veľmi mi záleží na tom, aby ste boli spokojní, takže máte 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí, ktorá začína od momentu zakúpenia 
e-booku. Ak sa rozhodnete, že ste šliapli vedľa, tak vám peniaze bez otázok vrátim v plnej výške. 

Naviac ako BONUS odomňa získate aj užitočný darček pre vaše deti:

TOSKÁNSKE OMAĽOVÁNKY

S kúpou e-booku "Po Toskánsku s deťmi" získate ako BONUS aj tieto fantastické omaľovánky pre vaše deti, ktoré sa nikde inde nedajú kúpiť osobitne. 

Dostanete ich vo formáte PDF,  ktoré si potom môžete kedykoľvek vytlačiť v akomkoľvek množstve. Obsahujú 10 strán na vymaľovanie vo formáte A4, od nenáročných až po tie zložitejšie, a sú určené deťom pre všetky vekové skupiny.  Vďaka omaľovánkam si vaše deti lepšie zapamätajú toskánske reálie a môžete ich využiť napríklad pri čakaní na jedlo
v reštaurácii, alebo na krátenie dlhých chvíľ na pláži, pri bazéne alebo počas cesty. 

A to nie je všetko!

Kúpou e-booku Po Toskánsku s deťmi automaticky získavate aj členstvo v súkromnej uzavretej facebookovej skupine , kde budete mať prístup k najnovším exkluzívnym informáciám z Toskánska a kde vám budem k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok. Práve tu môžete využiť moju podporu aj pri plánovaní vašej toskánskej dovolenky. 

Bonusové TOSKÁNSKE OMAĽOVÁNKY a členstvo v špeciálnej uzavretej facebookovej skupine získavate úplne ZADARMO.


Referencie

..a věděli jste, že...? A ještě taky, že...?  Ano ano, nejradši bych Vám rovnou začala všechno říkat, tak moc mě e-book o cestováni po Toskánsku s dětmi nadchnul..a tak Vás jen chci ubezpečit, že pokud chcete naplánovat dovolenou s dětmi a je jedno jestli má být akční nebo odpočinková, v hotelu nebo v kempu, velkou dávku inspirace, praktických rad, a konkrétních odkazů najdete právě zde. Já jsem s rodinou zakotvila v nádherném toskánském Agriturisme Campallegro a díky Veroničiným tipům jsem byla předem dobře připravená nejen co se týče programu dovolené, ale i na italské zvyklosti, časové návyky atd... Ale víte co ještě? Já jsem se s Veronikou potkala i osobně a tak jsem si domů odvezla ještě tajný recept na její "Dolce vitá", který si budu hýčkat i u nás, v Čechách. Z dovolené jsme se vrátili spokojení a odpočatí všichni, takže za mě osobně ano, dovolená v Toskánsku s dětmi, je rodinná i romantická, akční i odpočinková a jsem ráda, že mě Veronika svým e-bookem poštouchla k jejímu zrealizování."
Markéta Lišková
"O tom, že Toskánsko je naozaj kidsfriendly som sa vďaka mojej drahej priateľke Veronike presvedčila so svojou rodinou na vlastnej koži v septembri 2016. Vďaka jej radám sme prežili nezabudnuteľný týždeň, ktorý nás nabil energiou a spomienkami na dlhú dobu. Každý deň sme navštívili iné miesto a spoznali tak nielen Cecinu, ale aj mestečká ako San Gimignano, či Luccu, slávnu Pizzu a nezabudnuteľnú Elbu. Všetko v štýle "dolce vita", s ohľadom na nášho vtedy 2 ročného Peťka,  bez naháňačiek a stresov, zato s ihriskami, zmrzlinami a hradmi z piesku. Skvelé jedlo, víno a aperitívy ako bonus! Som veľmi rada, že sa Veronika rozhodla podeliť sa so svojimi dlhoročnými  poznatkami a osobnými skúsenosťami formou tohto e-booku. Je plný cenných a naozaj užitočných informácií, tipov a aj trikov, čo (nielen) s deťmi zažiť v čarovnom Toskánsku.   Na svoje si prídu milovníci histórie a umenia, ako aj gurmáni, či adrenalínové typy. Vďaka nemu mám svoj "to do list" na najbližšiu dovolenku plný a neviem sa dočkať, kedy sa do Campallegra vrátime, tentokrát už vo štvorici. Určite si nenecháme  ujsť akvárium v Livorne, aquapark v Cecine a prechádzku po Bolgheri.  Som presvedčená, že  Andrejkovi sa tam bude páčiť minimálne tak, ako nám. "
Evka Halkováprávnička
"Už pri samotnom čítaní som mala pocit, ze som tam, lebo každé spomenuté miesto bolo naozaj super opísané (a spoznala som aj tie, ktoré som uz navštívila) a mala som nutkanie nás pobaliť a hned vyraziť. Uplne si viem predstavit, ze tento ebook by bol hlavným zdrojom informácií pri ceste do Toskánska a už teraz viem, ktoré miesta si šetrit na neskôr a kde by sme sa mohli vybrat hned. Je to prehľadné, žiadne zbytočné omáčky, je cítiť reálnu skúsenosť a žiadne vnucovacky. Dokonca si ho viem predstavit aj v tlačenej forme, kde vy som si vsetko pekne vyznacila, zvýraznila."
Sandra Kiss

Kúpte si e-book "Po Toskánsku s deťmi"

teraz

Nenechajte si ujsť túto špeciálnu ponuku a kúpte si váš e-book
"Po Toskánsku s deťmi" za jarnú cenu 15,00 EUR.

Táto cena platí do štvrtka,  31.05. 2022, do 23:59 hod.

Objednajte si e-book "Po Toskánsku s deťmi" TERAZ

Teraz je tá správna chvíľa, aby ste zas boli o krok bližšie k milovanému Toskánsku. Aj Taliani sa radi riadia a konajú "tu a teraz", lebo dobre vedia, že ak veci odložíme na neskôr, často sa k nim už nevrátime. 

Takže ak sa vám idea cestovania s deťmi po Toskánsku pozdáva, objednajte si e-book HNEĎ TERAZ a získajte podrobný opis tejto úžasnej krajiny s overenými tipmi na osobne vyskúšané kidsfriendly miesta. 

Len vďaka tomuto e-booku môžete spoznať tak trochu iné Toskánsko a vydať sa na vašu dovolenku snov plnú nezabudnuteľných zážitkov. S vedomím, že ste na všetko vopred pripravení. A takéto príležitosti sa nenechávajú na inokedy. 

Plná cena e-booku "Po Toskánsku s deťmi je 25 EUR, ale vy si ho teraz môžete kúpiť za špeciálnu cenu 15,00 EUR (s DPH). 

Kto je autorkou e-booku

"Po Toskánsku s deťmi"?

Autorkou e-booku "Po Toskánsku s deťmi som ja, Veronika Nováková. Som novinárka na voľnej nohe, spolupracujem so slovenskými a českými lifestylovými časopismi a na toskánskom pobreží žijem už 10 rokov. Som mamou 8-ročného syna Lorenza, a spolu s mužom Marcom tu vedieme aj malý hotel. Milujem písanie a fotenie a práve prostredníctvom mojich príbehov a fotografií vás na počkanie prenesiem do milovaného Talianska, kde vám dovolím nahliadnuť pod pokrievku povestnej “La dolce vita”.

Môj celý toskánsky príbeh si prečítate tu ----->>>.

"Po Toskánsku s deťmi" je môj prvý e-book, v ktorom vám predstavím tak trochu iné Toskánsko. Ukážem vám túto krajinu z pohľadu mamy, ktorá rada cestuje a hľadá všetko možné aj nemožné, aby svojmu synovi ukázala krásy tohto kraja. Sami máme malý rodinný hotel, v ktorom sme veľmi baby a kids friendly, takže moje nároky na výber správneho miesta, či už na výlet, či na prenocovanie, sú vždy veľmi vysoké. A moje vzácne rady teraz nájdete pekne spracované na jednom mieste v tomto jedinečnom e-booku. 

 

E-BOOK Po Toskánsku s deťmi v médiách

RIKIKI Magazín moderného rodiča, LETO 2021

Časopis MAMA A JA, september 2021