Navštívte Toskánsko
s vašou rodinou a užite si pravú taliansku "La Dolce Vita" 

Ste na správnom mieste! Ukážem vám, ako na to, pretože Toskánsko máte teraz  na dosah ruky. 

Toskánsko s deťmi je úžasné

Kedysi som si aj ja myslela, že Toskánsko je len samé víno, umenie a gurmánske zážitky, a že to s deťmi nejde veľmi dokopy. Až keď som sa v roku 2013 sama stala mamou, začala som si všímať všetky úžasné možnosti, ktoré táto krajina pre rodiny s deťmi ponúka. Začala som skúmať a hľadať také miesta, kde budú maximálne spokojní všetci členovia rodiny: rodičia a predovšetkým deti. 

V Toskánsku žijem trvalo už 11 rokov, a z toho 9 rokov som sama mamou. Za ten čas som mala veľa príležitostí preskúmať (takmer) všetky kúty Toskánska a vybrať a odporúčať vám tie, ktoré mi najviac prirástli k srdcu a kde sme sa celá rodina cítili komfortne. 

So synom cestujeme v podstate úplne od narodenia a tieto cesty nám vždy otvorili úplne nové obzory. Cestovanie je pre nás všetkých dôležitou a nenahraditeľnou súčasťou života a som neskutočne vďačná, že môžem žiť v krajine, ktorá má toľko možností. More, hory, kultúra, umenie, zábavné parky, kvalitné jedlo a gurmánske zážitky... A to všetko sa dá skĺbiť aj s deťmi, pretože tie sú tu v Taliansku všade mimoriadne obľúbené.  Odvážim sa tvrdiť, že Toskánsko je jednou z najviac "kidsfriendly" krajinou, ktorú poznám. 

Poďte so mnou do Toskánska spolu s deťmi

Po Toskánsku s deťmi je môj prvý e-book, v ktorom vám predstavím tak trochu iné Toskánsko. Ukážem vám túto krajinu z pohľadu mamy, ktorá rada cestuje a hľadá všetko možné aj nemožné, aby svojmu synovi ukázala krásy tohto kraja.

Sami máme malý rodinný hotel, v ktorom sme veľmi baby a kids friendly, takže moje nároky na výber správneho miesta, či už na výlet, alebo na prenocovanie, sú vždy veľmi vysoké.

V mojom e-booku sa dozviete, kam ísť v Toskánsku s deťmi na dovolenku a kedy je na to najideálnejšie obdobie. Dočítate sa o mieste, kde žijem a čo toto miesto pre rodiny s deťmi ponúka. Predstavím vám tie najkrajšie miesta, ktoré mám odskúšané na vlastnej koži. Poradím vám, kde sa ubytovať, kam ísť na výlet alebo za výborným talianskym gurmánskym zážitkom spolu s vašimi detičkami. Okrem základných informácií o krajine a možnostiach cestovania v nej sa dozviete aj to, ako to tu funguje naozaj a bližšie sa zoznámite
so životným štýlom pravých Talianov. 

Len v tomto e-booku nájdete tipy na konkrétne kidsfriendly ubytovania a reštaurácie, ktoré mám osobne odskúšané a ktoré môžem s radosťou odporúčať ďalej.

V časti o vnútrozemí spoznáte najkrajšie toskánske mestá a prečítate si zaujímavé tipy, čo všetko sa tu dá absolvovať spolu s deťmi. V časti o pobreží nájdete okrem iného napríklad aj odporúčania na pláže vhodné pre deti, ktoré ja sama vyhľadávam a testujem už 8 rokov. 

V Toskánsku nájdete aj mnoho zábavných parkov a atrakcií pre deti, ktorým v mojom e-booku venujem špeciálnu kapitolu. V prípade, že vám takéto komerčné atrakcie nič nehovoria, tak e-book obsahuje aj mnoho zaujímavých tipov na príjemné prechádzky či detské ihriská v tieni píniových hájov. 

Čo kúpou e-booku získate?

E-book Po Toskánsku s deťmi je jedinou publikáciou na celom československom trhu, ktorá sa podrobnejšie venuje tejto téme. Sú to starostlivo vybrané informácie , ktoré zbieram už 8 rokov a vďaka ktorým zažijete autentické Toskánsko aj vy.

 • Ušetríte vzácny čas
  Bez zdĺhavého hľadania nájdete všetky potrebné informácie a konkrétne tipy na jednom mieste.
 • Vyhnete sa námahe
  Už nemusíte tráviť hodiny surfovaním po internete či zdĺhavou komunikáciou s cestovnými agentúrami. Všetko si pohodlne prečítate vo vašom telefóne, tablete alebo počítatači.
 • Budete mať prehľad
  Vďaka tomuto e-booku si urobíte lepšiu predstavu o Toskánsku a presvedčíte sa, či by táto krajina mohla byť ideálnou destináciou pre vašu dovolenku.
 • Spoznáte Toskánsko v kidsfriendly verzii
  Pri hľadaní vhodných miest myslím vždy v prvom rade na deti, aby ste si to tu aj vy mohli s celou rodinou užiť dosýta.
 • Pobavíte sa
  Okrem užitočných informácií prinášam aj vtipný náhľad do reality talianskeho života, a nad niektorými čudnými návykmi sa buď zasmejete, alebo vám možno poslúžia ako inšpirácia. Ani talianske deti to niekedy nemajú jednoduché 🙂
 • Objavíte úplne nové miesta
  Vďaka mojim tipom spoznáte miesta, o ktorých sa vám doteraz ani len nesnívalo a budete ich chcieť navštíviť osobne.
 • Budete mať tipy z prvej ruky
  V e-booku nájdete tipy na miesta, ktoré mám osobne vyskúšané a nahliadnete do tajných zákutí môjho milovaného Toskánska.

 

Premeňte svoj sen o Toskánsku do reality

Len si to predstavte. Po príchode do Toskánska odparkujete vaše auto medzi olivovníkmi a zatiaľ, čo vaše deti naboso behajú po zelenom trávniku, vy si na privítanie doprajete pohár skvelého toskánskeho vína. Ráno začnete pravým talianskym kapučínom a potom je už len na vás, či pôjdete na pláž, za pamiatkami, alebo si oddýchnete pri bazéne vašej usadlosti. Môžete sa túlať toskánskymi uličkami, alebo si v malej ospalej dedine na kopci dáte chutný obed s tradičnými dobrotami. Pred večerou nezabudnite na osviežujúci aperitív na promenáde pri mori alebo na malom námestí, kde vaše deti môžu voľne pobehovať so zmrzlinou v ruke.

 K tomu ako bonus nádherný západ slnka a za tým výborná večera v miestnej trattorii. Nie je to nádherná predstava? Presne takto môže vyzerať "La Dolce Vita".  Vaša dolce vita. 

Navštíviť Toskánsko s deťmi nebolo nikdy jednoduchšie

V mojom e-booku nájdete mnoho tipov na overené ubytovania, ktoré mám osobne odskúšané. Medzi inými však nájdete aj náš malý hotel na toskánskom pobreží, ktorý je len kilometer od mora a je to celoročne otvorená zelená oáza. Deti u nás najviac milujú detský bazén, ihrisko a zvieraciu farmičku. Ak pri voľbe ubytovania oceníte fakt, že tam nájdete aj slovenskú asistenciu, tak práve u nás vám rada so všetkým pomôžem. Tak vidíte? Toskánsko je k vám zas o krok bližšie. 

Koľko tento e-book stojí?

E-book "Po Toskánsku s deťmi " s bonusovými omaľovánkami, ktorý ihneď po zakúpení obdržíte priamo do vašej emailovej schránky si teraz môžete objednať za aktuálnu cenu:

19,90 EUR

Za cenu e-booku si v Toskánsku kľudne môžete dopriať napríklad pizzu v reštaurácii.

Ale len vďaka tomuto e-booku si ju dáte na takom mieste, kde sa budú cítiť dobre aj vaše deti a ako bonus k tomu môžete získať aj nádherný výhľad alebo nezabudnuteľný západ slnka pri mori. A to je vzácna pridaná hodnota.

E-book "Po Toskánsku s deťmi" totiž nie je len obyčajný turistický sprievodca. Je to 8 rokov skúseností z reálneho života našej mladej rodiny. Tým, že v Toskánsku sami vedieme malý hotel, tak sa aj pri výbere ubytovania či reštaurácie riadime dosť náročnými kritériami. To, čo odporúčam v tomto e-booku, mám odskúšané na vlastnej koži a vlastnom dieťati.                        

Aj preto si za výberom týchto miest stojím a s nadšením ich odporúčam aj vám. Záleží mi na tom, aby ste zažili pravé autentické Toskánsko aj vy, a aby ste si odtiaľto odniesli tie najkrajšie zážitky.

Pri tvorení tohto e-booku som strávila dlhé hodiny a dni hľadaním a testovaním rôznych miest. Vložila som do neho neskutočné množstvo energie a často som kvôli nemu nespala alebo som pri vymýšľaní jednotlivých kapitol nachodila stovky kilometrov po pobreží. Samozrejme, veľa sme sa aj nacestovali a poochutnávali možné aj nemožné, aby som vám priniesla tento výsledný produkt, ktorý je jedinečný a úplne originálny v každom zmysle.

Vy však nemusíte tráviť hodiny hľadaním informácií, pretože tipy na tie najkrajšie kidsfriendly miesta a návod na to, ako si užiť toskánsku dovolenku s deťmi som pre vás
s nadšením pripravila ja.
 Nájdete tu overené informácie a dokonca si s pomocou tohto
e-booku s ľahkosťou naplánujete vašu toskánsku dovolenku aj sami. 

Viem, že návšteva cudzej krajiny môže byť pre mnohých z vás strašiakom, ale s pomocou tohto e-booku sa lepšie vžijete do toskánskej reality a okrem toho tu máte aj mňa a ja vám s plánovaním a realizovaním vašej cesty rada pomôžem. 

V ankete na sociálnych sieťach mi až 94% opýtaných odpovedalo, že by Toskánsko s deťmi navštívili aj hneď. Je pre mňa dôležité, aby ste vedeli, že Toskánsko nie je len o víne a gurmánskych zážitkoch, a keď už, tak sa to vždy dá zrealizovať aj v kidsfriendly verzii.
Toskánsko ponúka plnohodnotné vyžitie pre celú rodinu. Moje 8-ročné skúsenosti s cestovaním po Toskánsku s deťmi vám podrobne opisujem na 64-och stránkach tohto e-booku. 

Cena e-booku "Po Toskánsku s deťmi" je

19,90 EUR vrátane DPH.

Je to príliš? Alebo príliš málo? Čo viem určite, že táto cena je len zlomkom hodnoty, ktorú kúpou môjho e-booku obdržíte. Dostane sa vám do rúk e-book s tými najoriginálnejšími tipmi a radami, aké nenájdete nikde inde na československom trhu. 

Naviac vám prezradím aj čo to z reálneho života v Toskánsku a dozviete sa zaujímavé informácie zo života domácich a ich životnom štýle, ktorý si aj vďaka tomuto e-booku môžete počas vašej dovolenky v Toskánsku ľahko osvojiť. 

Len v tomto e-booku nájdete reálne miesta, ktoré sú mnou overené a vyskúšané a budete si môcť naplánovať cestu po Toskánsku aj bez pomoci agentúr, čo by vás mohlo stáť aj oveľa viac, ako je cena môjho e-booku. Zakúpením eBooku získate aj moju prípadnú pomoc či rady pri Vašom plánovaní, alebo počas Vášho pobytu v Toskánsku. 

Za 19,90,00 EUR si v Toskánsku možno dáte priemernú pizzu v priemernej pizzérii aj pre celú rodinu, ale po prečítaní e-booku budete mať presnejšiu predstavu kde ísť, čo si tam dať a ako sa môžu prestravovať v Toskánsku aj vaše deti.

Možno si poviete, že tieto informácie si ľahko vyhľadáte aj zadarmo na internete. A áno, niečo tam určite nájdete. Ale len v tomto e-booku nájdete všetko na jednom mieste, dostanú sa k vám overené informácie od človeka, ktorý tu reálne žije, hovorí po taliansky a všetky spomínané miesta má osobne vyskúšané. Ušetríte si tým desiatky hodín surfovania po internete, a na miesto toho si môžete prísť rovno zasurfovať na toskánske pobrežie. 

A čo ak sa vám môj e-book nebude páčiť?

Čo ak zistíte, že tieto informácie pre vás nie sú prínosné? Veľmi mi záleží na tom, aby ste boli spokojní, takže máte 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí, ktorá začína od momentu zakúpenia 
e-booku. Ak sa rozhodnete, že ste šliapli vedľa, tak vám peniaze bez otázok vrátim v plnej výške. 

Naviac ako BONUS odomňa získate aj užitočný darček pre vaše deti:

TOSKÁNSKE OMAĽOVÁNKY

S kúpou e-booku "Po Toskánsku s deťmi" získate ako BONUS aj tieto fantastické omaľovánky pre vaše deti, ktoré sa nikde inde nedajú kúpiť osobitne. 

Dostanete ich vo formáte PDF,  ktoré si potom môžete kedykoľvek vytlačiť v akomkoľvek množstve. Obsahujú 10 strán na vymaľovanie vo formáte A4, od nenáročných až po tie zložitejšie, a sú určené deťom pre všetky vekové skupiny.  Vďaka omaľovánkam si vaše deti lepšie zapamätajú toskánske reálie a môžete ich využiť napríklad pri čakaní na jedlo
v reštaurácii, alebo na krátenie dlhých chvíľ na pláži, pri bazéne alebo počas cesty. 

A to nie je všetko!

Ako čerství majitelia e-booku "Po Toskánsku s deťmi" budete od nás dostávať aj emaily, kde budete mať ako prví prístup k najnovším článkom, informáciám a dočítate sa aj o našich rodinných zážitkoch z Toskánska. A aby to nebolo málo, rada Vám pomôžem pri plánovaní Vašej toskánskej dovolenky alebo poradím, keď už tu budete. 

Bonusové TOSKÁNSKE OMAĽOVÁNKY a moju pomoc pri plánovaní, alebo počas Vašej dovolenky v Toskánsku získate úplne ZADARMO.


Referencie

..a věděli jste, že...? A ještě taky, že...?  Ano ano, nejradši bych Vám rovnou začala všechno říkat, tak moc mě e-book o cestováni po Toskánsku s dětmi nadchnul..a tak Vás jen chci ubezpečit, že pokud chcete naplánovat dovolenou s dětmi a je jedno jestli má být akční nebo odpočinková, v hotelu nebo v kempu, velkou dávku inspirace, praktických rad, a konkrétních odkazů najdete právě zde. Já jsem s rodinou zakotvila v nádherném toskánském Agriturisme Campallegro a díky Veroničiným tipům jsem byla předem dobře připravená nejen co se týče programu dovolené, ale i na italské zvyklosti, časové návyky atd... Ale víte co ještě? Já jsem se s Veronikou potkala i osobně a tak jsem si domů odvezla ještě tajný recept na její "Dolce vitá", který si budu hýčkat i u nás, v Čechách. Z dovolené jsme se vrátili spokojení a odpočatí všichni, takže za mě osobně ano, dovolená v Toskánsku s dětmi, je rodinná i romantická, akční i odpočinková a jsem ráda, že mě Veronika svým e-bookem poštouchla k jejímu zrealizování."
Markéta Lišková
"O tom, že Toskánsko je naozaj kidsfriendly som sa vďaka mojej drahej priateľke Veronike presvedčila so svojou rodinou na vlastnej koži v septembri 2016. Vďaka jej radám sme prežili nezabudnuteľný týždeň, ktorý nás nabil energiou a spomienkami na dlhú dobu. Každý deň sme navštívili iné miesto a spoznali tak nielen Cecinu, ale aj mestečká ako San Gimignano, či Luccu, slávnu Pizzu a nezabudnuteľnú Elbu. Všetko v štýle "dolce vita", s ohľadom na nášho vtedy 2 ročného Peťka,  bez naháňačiek a stresov, zato s ihriskami, zmrzlinami a hradmi z piesku. Skvelé jedlo, víno a aperitívy ako bonus! Som veľmi rada, že sa Veronika rozhodla podeliť sa so svojimi dlhoročnými  poznatkami a osobnými skúsenosťami formou tohto e-booku. Je plný cenných a naozaj užitočných informácií, tipov a aj trikov, čo (nielen) s deťmi zažiť v čarovnom Toskánsku.   Na svoje si prídu milovníci histórie a umenia, ako aj gurmáni, či adrenalínové typy. Vďaka nemu mám svoj "to do list" na najbližšiu dovolenku plný a neviem sa dočkať, kedy sa do Campallegra vrátime, tentokrát už vo štvorici. Určite si nenecháme  ujsť akvárium v Livorne, aquapark v Cecine a prechádzku po Bolgheri.  Som presvedčená, že  Andrejkovi sa tam bude páčiť minimálne tak, ako nám. "
Evka Halkováprávnička
"Už pri samotnom čítaní som mala pocit, ze som tam, lebo každé spomenuté miesto bolo naozaj super opísané (a spoznala som aj tie, ktoré som uz navštívila) a mala som nutkanie nás pobaliť a hned vyraziť. Uplne si viem predstavit, ze tento ebook by bol hlavným zdrojom informácií pri ceste do Toskánska a už teraz viem, ktoré miesta si šetrit na neskôr a kde by sme sa mohli vybrat hned. Je to prehľadné, žiadne zbytočné omáčky, je cítiť reálnu skúsenosť a žiadne vnucovacky. Dokonca si ho viem predstavit aj v tlačenej forme, kde vy som si vsetko pekne vyznacila, zvýraznila."
Sandra Kiss

Kúpte si e-book "Po Toskánsku s deťmi"

teraz

Nenechajte si ujsť túto špeciálnu ponuku a kúpte si váš e-book
"Po Toskánsku s deťmi" za aktuálnu cenu 19,90 EUR.

Táto cena platí do pondelka,  30.10. 2023, do 23:59 hod.

Objednajte si e-book "Po Toskánsku s deťmi" TERAZ

Teraz je tá správna chvíľa, aby ste zas boli o krok bližšie k milovanému Toskánsku. Aj Taliani sa radi riadia a konajú "tu a teraz", lebo dobre vedia, že ak veci odložíme na neskôr, často sa k nim už nevrátime. 

Takže ak sa vám idea cestovania s deťmi po Toskánsku pozdáva, objednajte si e-book HNEĎ TERAZ a získajte podrobný opis tejto úžasnej krajiny s overenými tipmi na osobne vyskúšané kidsfriendly miesta. 

Len vďaka tomuto e-booku môžete spoznať tak trochu iné Toskánsko a vydať sa na vašu dovolenku snov plnú nezabudnuteľných zážitkov. S vedomím, že ste na všetko vopred pripravení. A takéto príležitosti sa nenechávajú na inokedy. 

Plná cena e-booku "Po Toskánsku s deťmi je 25 EUR, ale vy si ho teraz môžete kúpiť za špeciálnu cenu 19,90 EUR (s DPH). 

Kto je autorkou e-booku

"Po Toskánsku s deťmi"?

Autorkou e-booku "Po Toskánsku s deťmi som ja, Veronika Nováková. Som novinárka na voľnej nohe, spolupracujem so slovenskými a českými lifestylovými časopismi a na toskánskom pobreží žijem už 10 rokov. Som mamou 8-ročného syna Lorenza, a spolu s mužom Marcom tu vedieme aj malý hotel. Milujem písanie a fotenie a práve prostredníctvom mojich príbehov a fotografií vás na počkanie prenesiem do milovaného Talianska, kde vám dovolím nahliadnuť pod pokrievku povestnej “La dolce vita”.

Môj celý toskánsky príbeh si prečítate tu ----->>>.

"Po Toskánsku s deťmi" je môj prvý e-book, v ktorom vám predstavím tak trochu iné Toskánsko. Ukážem vám túto krajinu z pohľadu mamy, ktorá rada cestuje a hľadá všetko možné aj nemožné, aby svojmu synovi ukázala krásy tohto kraja. Sami máme malý rodinný hotel, v ktorom sme veľmi baby a kids friendly, takže moje nároky na výber správneho miesta, či už na výlet, či na prenocovanie, sú vždy veľmi vysoké. A moje vzácne rady teraz nájdete pekne spracované na jednom mieste v tomto jedinečnom e-booku. 

 

E-BOOK Po Toskánsku s deťmi v médiách

RIKIKI Magazín moderného rodiča, LETO 2021

Časopis MAMA A JA, september 2021