OBJEDNÁVKA EBOOKU PO TOSKÁNSKU S DEŤMI

Naplánujte si vďaka mojím overeným tipom a know how zo života v Toskánsku vašu jedinečnú toskánsku dovolenku a užite si spolu s deťmi nezabudnuteľné chvíle.

 • ÁNO
  Objednávam si týmto eBook "Po Toskánsku s deťmi" za aktuálnu jesennú cenu 19,90 EUR
 • ÁNO
  Viem, že k eBooku naviac dostanem BONUSOVÉ OMAĽOVÁNKY PRE DETI na vytlačenie vo formáte PDF
 • ÁNO
  Viem, že eBook "Po Toskánsku s deťmi" obdržím v elektronickom formáte PDF na svoj email hneď po zaplatení objednávky
 • ÁNO
  Viem, že zakúpením eBooku získavam prípadnú pomoc či nezáväznú asistenciu pri plánovaní, alebo počas dovolenky v Toskánsku od Veroniky, autorky eBooku
 • ÁNO
  Viem, že ak zistím, že tento eBook nespĺňa moje požiadavky, môžem do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí.

Potrebujete pomôcť s objednávkou? 
Napíšte mi na email veronika@ladolcevita.sk alebo mi pošlite SMS na telefónne číslo 0039 3426303808. Rada Vám pomôžem. 

Prečítajte si, čo o eBooku "Po Toskánsku s deťmi" hovoria čitatelia

"O tom, že Toskánsko je naozaj kidsfriendly som sa vďaka mojej drahej priateľke Veronike presvedčila so svojou rodinou na vlastnej koži v septembri 2016. Vďaka jej radám sme prežili nezabudnuteľný týždeň, ktorý nás nabil energiou a spomienkami na dlhú dobu. Každý deň sme navštívili iné miesto a spoznali tak nielen Cecinu, ale aj mestečká ako San Gimignano, či Luccu, slávnu Pizzu a nezabudnuteľnú Elbu. Všetko v štýle "dolce vita", s ohľadom na nášho vtedy 2 ročného Peťka, bez naháňačiek a stresov, zato s ihriskami, zmrzlinami a hradmi z piesku. Skvelé jedlo, víno a aperitívy ako bonus! Som veľmi rada, že sa Veronika rozhodla podeliť sa so svojimi dlhoročnými poznatkami a osobnými skúsenosťami formou tohto e-booku. Je plný cenných a naozaj užitočných informácií, typov a aj trikov, čo (nielen) s deťmi zažiť v čarovnom Toskánsku. Na svoje si prídu milovníci histórie a umenia, ako aj gurmáni, či adrenalínové typy. Vďaka nemu mám svoj "to do list" na najbližšiu dovolenku plný a neviem sa dočkať, kedy sa do Campallegra vrátime, tentokrát už vo štvorici. Určite si nenecháme ujsť akvárium v Livorne, aquapark v Cecine a prechádzku po Bolgheri. Som presvedčená, že Andrejkovi sa tam bude páčiť minimálne tak, ako nám. "
Eva HalkováPrávnik
"Obsahovo je to VYYYYBORNEE!!! Uz pri samotnom čítaní som mala pocit, ze som tam, lebo každé spomenuté miesto bolo naozaj super opísané (a spoznala som aj tie, ktoré som uz navštívila) a mala som nutkanie nás pobaliť a hned vyraziť. Uplne si viem predstavit, ze tento ebook by bol hlavným zdrojom informácií pri ceste do Toskánska a uz teraz viem, ktoré miesta si setrit na neskôr a kde by sme sa mohli vybrat hned. Je to prehľadné, žiadne zbytočné omáčky, je cítiť reálnu skúsenosť a žiadne vnucovacky."
Sandra Kiss

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na môj email veronika@ladolcevita.sk alebo mi pošlite správu cez whatsapp na číslo 00393426303808.

Rada vám pomôžem, som tu pre vás.