Moje eBooky 

Na tejto stránke nájdete všetky moje eBooky zdarma

Nalaďte sa do atmosféry toskánskych Vianoc s našou originálnou brožúrkou 

BUON NATALE

Brožúrka, v ktorej nájdete veľa zaujímavostí o tom, aké sú Vianoce v Toskánsku, kde hľadať tú pravú vianočnú atmosféru a dokonca sa môžete inšpirovať aj mojimi overenými timpi na to, ako si vyčarovať jednoduché toskánske Vianoce kdekoľvek na svete.  Súčasťou je aj katalóg výrobkov, ktoré na toskánskom pobreží v Agriturismo Campallegro s láskou vyrábame. 

Prečítajte si môj úplne prvý eBook zdarma

10 dôvodov, prečo navštíviť toskánske pobrežie

Je to môj úplne prvý eBook, ktorý Vás na počkanie prenesie na krásne toskánske pobrežie. Ak ste milovníkmi Toskánska rovnako ako ja,  tak ste na správnom mieste. V mojom eBooku zdarma sa dozviete, prečo je toskánske pobrežie ideálnou polohou pre vašu toskánsku dovolenku ale aj to, ako  do nej zakomponovať tajné ingrediencie z "La Dolce Vita". 

Prečítajte si môj Toskánsky denník v karanténe zdarma

Toskánsky denník alebo 100 Dní v karanténe

Keď som pred rokom v tomto období v spolupráci s webom Emma.sk začínala písať môj toskánsky denník z karantény, ani vo sne by mi nenapadlo, že celá táto situácia bude trvať tak dlho. 100 dní je dlhá doba, počas ktorých som zažila všeličo. V denníku opisujem moje každodenné radosti aj starosti počas karantény na jar 2020, ktorá bola v Taliansku fakt prísna.

Teraz po roku som moje zápisky dala opäť dokopy, pretože situácia je všade taká aká je, a možno niekomu z vás spríjemnia dlhé chvíle v karanténe. Okrem toho nahliadnete do obyčajného života všedných dní našej rodiny na toskánskom pobreží.  Príjemné čítanie všetkým

Prečítajte si môj Toskánsky denník: