Prečítajte si eBook zadarmo

Road Trip do Španielska: Valencia s deťmi a so psom

Road Trip do Španielska

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam. 

Keď som začala písať článok o Valencii, v hlave sa mi postupne vynorili všetky spomienky na našu novembrovú výpravu. Najprv tie krásne. Áno presne tie, o ktorých sa dočítate v lifestylových časopisoch. A ktoré opisujem aj v článku na blogu. Ibaže hneď za nimi sa v hojnom počte vynorili aj spomienky na momenty, ktoré až také zábavné neboli. Vlastne boli, ale až dodatočne, a teraz sa už na nich s chuťou zasmejem aj ja.

A tak som sa rozhodla, že vám celú pravdu o tejto ceste do slnečného Španielska rozpoviem v ebooku. Bez prikrášleniabez zbytočného zveličovania o tom, aké to bolo úžasné. Lebo by to nebola celkom pravda. Ak ste pripravení na nezvyčajnú cestu autom z Toskánska do španielskej Valencie, s dieťaťom a so psom, tak vstúpte a stiahnite si toto dobrodružné rozprávanie. Verím, že vám aspoň na chvíľu rozjasní sychravé dni a prenesie vás do južanskej atmosféry. Nalaďte sa na nôty Valencie.

Tento eBook je o jedle, o cestovaní so psom aj s dieťaťom, o tradičných nápojoch a múzeách a nájdete v ňom aj tipy na zaujímavé miesta a výlety. Čo však verím najviac, že sa miestami aj pobavíte. Možno sa v podobných situáciách nájdete aj sami, možno máte podobné zážitky a možno si len potvrdíte, že skutočný život má od toho časopisového a instagramového na míle ďaleko. A možno aj dostanete chuť na paellu či na sangriu. Jednu takú virtuálnu vám k čítaniu eBooku posielam aj ja.

Kvôli autenticite vám odporúčam prečítať si najprv článok na blogu, až potom sa prekliknúť k eBooku a možno opäť zas k článku. Jedna téma sa totiž dá spracovať na toľko spôsobov. A nezabudnite mi dať vedieť, ktorú preferujete.
Časopisovú, alebo skutočnú?

Príjemné čítanie, Veronika