Ako vznikol nápad napísať sprievodcu PO TOSKÁNSKU S DEŤMI? 

Navštíviť Toskánsko je sen mnohých ľudí, avšak z vlastnej skúsenosti viem, že mnohých  občas brzdí fakt, že sú rodičmi a majú obavy, či by si túto nádhernú krajinu užili so všetkým, čo k tomu patrí, aj v prítomnosti detí. Nechcela som napísať len ďalšieho sprievodcu, chcela som priniesť niečo, čo by pre rodiny s deťmi počas ciest po Toskánsku mohlo byť užitočné a keďže na SK/CZ trhu nič podobné nebolo, rozhodla som sa vytvoriť eBook, knihu v elektronickej podobe, ktorú môžete mať kedykoľvek po ruke, napríklad vo vašom mobilnom telefóne. 

Nepíšem o gýčovych krásach Toskánska. Píšem o miestach, ktoré mňa,môjho syna a našu rodinu chytili za srdce a ktoré vám s láskou môžem odporúčať ďalej. V eBooku nájdete veľa užitočných informácií z reálneho života (nie len z dovolenkového) od niekoho, kto v Toskánsku a v talianskej komunite žije už viac než 10 rokov, vychováva tu svoje dieťa a pre koho sú cestovanie, písanie o cestovaní a krásne fotky srdcovou záležitosťou a vášňou zároveň. 

OBSAH eBooku

V úvode sa dočítate o tom, ako najjednoduchšie pricestovať do Toskánska aj s deťmi na palube a zopár základných informácií, ktoré by sa vám počas cesty mohli zísť. V eBooku nájdete časť o vnútrozemí, kde sa dozviete, čo vám odporúčam vidieť a zažiť v tých najkrajších toskánskych mestách. V časti o pobreží sa bližšie zoznámite s tým, čo tu môžete očakávať, kedy je najideálnejší  čas na jeho návštevu, a vezmem vás na výlety na toskánske ostrovy. Špeciálnu časť venujem zábavným parkom a detským atrakciám v Toskánsku. Ale nebojte sa, ja sama som milovníčkou dobrého vína a gurmánskych zážitkov, takže som v eBooku spojila príjemné s užitočným tak, aby si na svoje prišli nie len deti, ale aj my, rodičia. Ale aby ste si nemysleli, eBook si často zakúpili aj milovníci Toskánska, ktorí sú bezdetní alebo im deti už odrástli. 

ZĽAVOVÝ KÓD 

A vy si teraz do konca júla (nedeľa, 31.7.2022) po zadaní kódu “leto2022” môžete eBook zakúpiť so špeciálnou zľavou. Len pozor, z vašich reakcií na eBook viem, že po jeho dočítaní máte chuť zbaliť celú rodinu a vybrať sa do Toskánska-okamžite. EBook, aj spodrobným opisom toho, čo vás v ňom čaká a čo jeho kúpou získate, nájdete tu: PO TOSKÁNSKU S DEŤMI.

Príjemné čítanie a vitajte v mojom svete

S láskou

Veronika

Som novinárka a autorka e-booku "Po Toskánsku s deťmi. Už 10 rokov žijem na toskánskom pobreží, milujem písanie a fotenie a prostredníctvom mojich príbehov a fotografií vás rada prenesiem do milovaného Talianska, kde vás pozývam nahliadnuť do povestnej "La Dolce Vita". Môj príbeh si môžete prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.